بررسی قیمت کارتنقیمت تولید کارتن و جعبه بسته بندی برای اصناف و محصولات مختلف نیازمند بررسی و انتخاب مناسب فرآیند تولید است. ابعاد محصول، وزن محصول و کاربرد محصول عواملی است که قیمت و نوع ورق کارتن یا ورق مقوایی جعبه را تعیین می کند. همچنین این نوع ورق کارتن یا جعبه و مقوا و طراحی جعبه و کارتن نیز نوع چاپ روی جعبه و کارتن را تعیین می کند.

بررسی قیمت کارتن
price of cartons

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

قیمت کارتن لمینتی

قیمت کارتن لمینتی به اندازه و ابعاد جعبه یا کارتن بستگی دارد و همچنین جنس ورقه استفاده شده در کارتن . چون با توجه به وزن کالا یا محصولی که می خواهیم بسته بندی کنیم میزان مقاومت ورقه کارتن مهم است . غالبا یک حداقل قیمت برای سفارش وجود دارد که براساس تیراژ اعلام می شود . و هر چه تیراژ و تعداد کارتن در سفارش بالاتر باشد قیمت کارتن لمینتی متناسب تر و به ازای هر تک کارتن تولید شده کمتر خواهد شد .

تولید کارتن لمینتی

تولید کارتن لمینتی یک فرآیند تولید و چاپ توام محسوب می شود . در واثع ورقه ساده کارتن با لایه ای لمینتی که در واقع طراحی و ظاهر کارتن است پوشانده می شود . زیبایی و براق بودن این نوع چاپ در کارتن های لمینتی و استفاده از رنگ می تواند بسته بندی های بزرگ و زیبا را ارائه دهد .

تولید کننده انواع کارتن لمینتی

کارتن لمینتی انواع مختلف دارند . لمینت گرم و سرد که فرآیند های تولید آنرا متفاوت می کند . تفاوت انتخاب برای استفاده از این دونوع لمینت بستگی به اندازه و ابعاد جعبه دارد که در واقع محدودیت های دستگاه ها محسوب می شود و روی قیمت کارتن لمینی تاثیر می گذارد .

چاپ کارتن لمینتی

فرآیند چاپ کارتن لمینتی در واقع فرآیند اضافه کردن لایه لمینتی به ورق کارتن ساده است که برای ظاهر و طراحی کارتن استفاده می شود . این لایه به شکل یک لایه چاپ شده و طراحی شده روی ورقه کارتن چسبانده شده و در واقع بدنه اصلی کارتن لمینتی را تشکیل می دهند .

مقوا لمینت

مقوای لمینت همان ورق کارتن است ولی با ضخامت متناسب تر که با لایه لمینتی چاپی که روی آن توام می شود پوشانده می شود و بعد زا برش تبدیل به کارتن لمینتی یا جعبه مقوایی لمینتی می شود .

ایفلوت لمینتی

ایفلوت درواقع ورقه کارتنی ظریف تر از کارتن های ساده است که روی ان لایه چاپی لمنیتی کشیده می شود و تبدیل به ایفلوت لمینتی می شود و برای تولید کارتن لمینتی استفاده می شود . خود ایفلوت هم به شکل ساده می تواند به عنوان ورق کارتن استفاده شود و بدون چاپ هم استفاده شود .