سفارش و استعلام قیمت
 تولید کارتن و جعبه سراسر کشور


سفارش و استعلام قیمت تولید کارتن و جعبه سراسر کشور

ارائه قیمت رقابتی و کیفیت مناسب یک اصل برای ما است.

مشتری گرامی! با تشکر از حسن انتخاب حضرتعالی! جهت دریافت برآورد هزینه و زمان تولید بسته بندی مورد نظر خود توضیحاتی در مورد محصول اعم از وزن، ابعاد و تعداد را اعلام بفرمایید تا همکاران ما با در نظر گرفتن کیفیت و هزینه مناسب اطلاعات و شرایط مورد نظر را به شما اطلاع دهند .ثبت استعلام قیمت

سفارش و استعلام قیمت

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و استعلام قیمت را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

پرسش های متداول درباره سفارش و استعلام قیمت

کارتن لمینتی چیست؟ تولید کارتن لیمنتی به همراه قیمت کارتن لمینتی چیست؟ تولید کارتن لیمنتی به همراه قیمت


    کارتن لمینتی دارای ویژگی زیادی می‌باشد از جمله اینکه  باعث تسهیل در حمل و نقل گشته و نقش مهمی‌در حفظ کیفیت و کمیت محصول یا کالا دارد.  بسته بندی شکیل و مناسب ، بنا بر آمارهای مختلف می‌تواند تا ۷۰ درصد در انتخاب محصول توسط مشتری تاثیر گذار باشد.  این نوع کارتن با توجه به وزن کم و بازیافت پذیری آن ، مقرون به صرفه ترین انتخاب برای بسته بندی و حمل و نقل کالا محسوب می‌شود.  بسته بندی مناسب همچنین باعث کاهش هزینه های نگهداری و حمل و

قیمت کارتن و قیمت سفارش کارتن

تولید جعبه یا کارتن در واقع یک تولید سفارشی براساس آنچه مشتری می خواهد است، اندازه، جنس ورقه کارتن که ممکن است کارتن لمینتی، کارتن ساده یا جعبه مقوایی و دارویی باشد، نوع اتصالات چسب یا منگنه و تعداد کارتن یا جعبه مشخص کننده قیمت کارتن و جعبه است.


ورقه کارتن سازی

نوع ورقه کارتن مورد استفاده در تولید کارتن و کارتن کارتن سازی مختلف است، کارتن سه لایه ، پنج لایه، ورقه سینگل کارتن، وقه Eفلوت، Cفلوت و وقه کارتن Bفلوت هستند که در تولید بسته بندی های مختلف اعم از کارتن فلکسو، کارتن مادر مورد استفاده قرار می گیرند. وزن و مقاومت آن بسته به طراحی جعبه انتخاب می‌شود و هرچه وزن و اندازه کالا یا محصول موردنظر برای بسته بندی بزرگتر باشد ورقه کارتن مورد استفاده ضخیم تر و دارای لایه بیشتر برای مقاوت و پایداری بیشتر در مقابل وزن و جابجایی ها است.

کارتن کارتن سازی قیمت پایین

گاهی یک انتخاب اشتباه که ممکن است بخاطر صرفه جویی در هزینه و قیمت کارتن باعث می‌شود که در بلندمدت وضعیت بسته‌بندی ها تا رسیدن به دست مصرف‌کننده مناسب نباشد و این جلوه بدی به برند شما می‌دهد و اثر سوء روی نگاه و نظر مشتری روی کیفیت و زیبایی محصول و تولیدات شما می گذارد.

سفارش کارتن کارتن سازی برای سراسر ایران انجام می‌پذیرد و مهم نیست که شما و مجموعه تولیدی شما کجای ایران قراردارد، تهران، اصفهان، قم یا اراک سیستم پیگیری کارتن سازی مهر بالاترین کیفیت و سرعت و مناسب ترین قیمت را برای شما فراهم می کند.

تنوع تولیدات و سفارشات

تجربه بیش از 15 سال کارتن سازی مهر و تولید کارتن برای صنایع مختلف موجب شده است که در هر زمینه ای از سفارشات فعال باشیم و بتوانیم بهترین پیشنهادات را برای شما فراهم کنیم. تفاوتی نمی کند که محصول شما چه باشد، , جعبه لوازم الکتریکی , جعبه لوازم الکتریکی , جعبه لباس و پیراهن , جعبه لباس و پیراهن , جعبه لوازم برقی , جعبه لوازم برقی , جعبه لامپ و چراغ , جعبه لامپ و چراغ , جعبه چراغ ال ای دی led , جعبه چراغ ال ای دی led , کارتن سرویس آشپزخانه , کارتن سرویس آشپزخانه , جعبه عطر و ادکلن , جعبه عطر و ادکلن , جعبه زغال , جعبه زغال , جعبه فویل آلومینیوم , جعبه فویل آلومینیوم , جعبه لوازم آشپزخانه , جعبه لوازم آشپزخانه , جعبه مواد شیمیایی , جعبه مواد شیمیایی , جعبه دوربین مداربسته , جعبه دوربین مداربسته , جعبه دستمال کاغذی , جعبه دستمال کاغذی , جعبه لوازم بهداشتی , جعبه لوازم بهداشتی , جعبه شیرآلات , جعبه شیرآلات , کالای خواب , کالای خواب , جعبه شوینده و پاک کننده , جعبه شوینده و پاک کننده , جعبه پیتزا , جعبه پیتزا , جعبه فست فود و غذایی , جعبه فست فود و غذایی , جعبه لوازم کامپیوتر , جعبه لوازم کامپیوتر همگی جزء چند ده تجربه در این زمینه ها برای ما است.