کارتن فلکسوچاپ فلکسو : فرآیند چاپ فلکسو توسط یک دستگاه چاپ چند رنگ بر روی کارتن یا جعبه انجام می شود که برای ورقه های کارتن و جعبه مسطح استفاده می شود. چاپ فلکسو به صورت چند مرحله ای اجرا می شود که بستگی به رنگ بندی کارتن و جعبه دارد معمولا به صورت تک رنگ تا پنج رنگ می باشد. قابل ذکر است که در ایران دستگاه 2رنگ و 4رنگ بیشتر استفاده می شود. کلیشه های ژلاتینی با توجه به رنگ های مورد استفاده در جعبه یا کارتن در دستگاه چاپ فلکسو قرار می گیرند. و چاپ فلکسو روی کارتن و جعبه انجام می شود .
از مزایای چاپ فلکسو می توان چاپ با سرعت بسیار بالا، چاپ بر روی انواع سطوح هموار و ناهموار، ،هزینه ی مناسب ماندگاری بسیار بالا،

کارتن فلکسو
Flexo carton

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

چاپ کارتن فلکسو: فرآیند چاپ عالی

با چاپ کارتن فلکسو، زیرلایه ها به صورت رول های بلند پیوسته عرضه می شوند. سپس حامل های تصویر حکاکی شده جوهر را روی قطعات کارتن انتقال می دهند تا تصویر یا متن نهایی را تولید کنند. سپس این قطعات برش داده شده ، تا می شوند و به هم چسبانده می شوند تا بسته بندی نهایی را تشکیل دهند.

ورود بسترها به داخل خانه در رول های بلند همراه با چاپ با آستین تصویر پیوسته، استپ دقیق را تضمین می کند. چاپ کارتن فلکسو تضمین می‌کند که این هنر در پانل‌ها متمرکز می‌شود، زیرا زیرلایه در ورق‌های کامل چاپ می‌شود، قبل از برش و تا زدن.

هنگام ارسال مشخصات آثار هنری خود به ارائه دهنده حامل تصویر فلکسو، از جمله اطلاعات برش قالب برای اطمینان از چاپ نهایی واضح بسیار مهم است. در حالی که ممکن است در برخی از کارهای فلکسو نقصی رخ دهد ، درک مواد مناسب برای استفاده برای هر کار می تواند زمان توقف چاپ را کاهش دهد و چاپ های شما را نزدیک به کمال نگه دارد.

آینده چاپ کارتن فلکسو

چاپ کارتن فلکسو مدتی است که وجود داشته است و روز به روز بهتر می شود. چاپ کارتن فلکسو یک دارایی برای تولیدکنندگان لوازم خانگی، مواد غذایی بسته بندی شده، تولیدکنندگان دارویی ، لوازم آرایشی و تولیدکنندگان اسباب بازی است.

با یک سازنده حامل تصویر کار کنید که می تواند به بهینه سازی انتخاب مواد و بستر شما و همچنین انجام تست کشش سطحی خانه و موارد دیگر کمک کند.

بسته بندی فلکسو فرآیند ساده ای را ارائه می دهد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

این فرآیند مستقیماً روی جعبه‌های مقوایی با استفاده از صفحات چاپ انعطاف‌پذیر چاپ می‌شود که مانند یک مهر بزرگ عمل می‌کنند و تصاویر را روی تخته راه راه منتقل می‌کنند. این بهترین گزینه برای اجراهای اقتصادی است.

در مقایسه با سایر روش های چاپ، چاپ بسته بندی فلکسو دارای قیمت واحد پایین و راندمان تولید انبوه با استفاده از جوهرهای پایه آب است. شرکت‌ها از flexo برای ایجاد طرح‌ها، آرم‌ها و پیام‌های چشم‌نواز بر روی صندوق‌های پستی یا تجارت الکترونیک استاندارد خود استفاده می‌کنند. اکثر جعبه های حمل و نقل چاپ یک رنگ فلکسو هستند.

بسته بندی فلکسو فرآیند ساده ای را ارائه می دهد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

چاپ فلکسوگرافی تصاویری با کیفیت بالا با خطوط واضح و رنگ های زنده تولید می کند. همچنین ثبت دقیقی را ارائه می دهد که تضمین می کند چاپ به درستی روی جعبه تراز شده است. چاپ فلکسوگرافی یک گزینه مقرون به صرفه برای چاپ مقادیر زیادی جعبه است. این به این دلیل است که از صفحاتی استفاده می کند که می توانند مجدداً استفاده شوند و فرآیند چاپ نسبتاً سریع است.

مزایای بسته بندی فلکسو

چاپ بلوک پایه ایده آل - به عنوان مثال. آرم ها با سرعت پرس فوق العاده بالا اجرا می شود سازگار با محیط زیست - جوهرهای غیر سمی مبتنی بر آب هزینه تولید کمتر - نسبت به لمینت لیتو مقرون به صرفه - امکان چاپ و برش را در 1 اجرا فراهم می کند همه کاره - روی طیف وسیعی از بسترها چاپ می شود