تولید کارتنقیمت تولید کارتن و تولید جعبه بسته بندی برای کالاها و محصولات مختلف نیازمند بررسی و انتخاب مناسب فرآیند تولید کارتن است. ابعاد کالا، وزن کالا و کاربرد آن آیتم هایی است که قیمت و نوع ورق برای تولید کارتن یا ورق مقوایی جعبه را تعیین می کند. همچنین این نوع ورق کارتن یا جعبه و مقوا و طراحی جعبه و کارتن نیز نوع چاپ روی جعبه و کارتن را تعیین می کند.

تولید کارتن
Carton production

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162کارتن سازی و تولید کارتن

بسته بندی کارتن یکی از رایج ترین انواع بسته بندی است که توسط مشاغل و افراد مورد استفاده قرار می گیرد. چه برای جابجایی، بسته‌بندی محصولات، ذخیره‌سازی، یا حتی خودتان انجام دهید. بسیاری به سراغ بسته‌بندی کارتن اولیه می‌روند، اما اگر متوجه شدید که بسته‌بندی بسته‌بندی‌تان تنوعی دارد، چه می‌شود؟

تولید کارتن بسته بندی

دو نوع بسته بندی کارتن وجود دارد که جعبه های کارتن مختلف مورد استفاده ما را به ما می دهد، یعنی کارتن های سخت و کارتن های تاشو.

تولید کارتن های ضخیم و سنگین

تولید کارتن های صلب به کارتن های تلسکوپی نیز معروف هستند. این طرح از بالا، پایین و کناره ها ساخته شده است. این از دو ورق مقوا ساخته شده است. کارتن های سفت و سخت به راحتی جمع نمی شوند یا جمع نمی شوند. این زمانی که برای محصولاتی که نیاز به پشتیبانی اضافی دارند استفاده می شود عالی است. کارتن های سفت و سخت در درجه اول به عنوان جعبه کفش، بسته بندی لباس و اقلام الکترونیکی استفاده می شوند.

تولید کارتن های تاشو

تولید کارتن های تاشو از یک ورق تولید می شوند. آنها معمولاً به عنوان کارتن مقوایی شناخته می شوند زیرا در درجه اول مقوا هستند. کارتن های تاشو همه کاره تر هستند، زیرا می توان آنها را برش داد و تا یک جعبه ساخت. همچنین می توان آنها را با چاپ استایل کرد و سطوح را می توان با لمینیت، برجسته کاری، جوشاندن، چسباندن و بسیاری ویژگی های دیگر تکمیل کرد. نمونه هایی از کارتن های تاشو عبارتند از: جعبه‌های غلات، جعبه‌های پیتزا و جعبه‌های شربت سرفه، که در آن‌ها می‌توانید ببینید که یک تخته ورقه‌ای تا شده است تا قسمت‌های بالا، کناره‌ها و پایین آن‌ها را درست کند.

تولید انواع جعبه های کارتنی در حال استفاده

تولید کارتن و جعبه های راه راه جعبه های راه راه محبوب ترین جعبه های کارتنی هستند که به آنها جعبه حمل و نقل، تخته فیبر راه راه و جعبه های ترکیبی نیز می گویند. این جعبه ها ممکن است وزن سبکی داشته باشند، اما محکم و بادوام هستند. جعبه های راه راه از یک ورق موجدار ساخته می شوند که دارای سه لایه است. لایه ها به صورت زیر برچسب گذاری می شوند. لایه میانی فلوت نامیده می شود. بافتی موج دار دارد و باعث ایجاد بالشتک در داخل محصول می شود. دو لایه دیگر که لایه میانی را می پوشانند، لاینر نامیده می شوند. این طراحی و ساختار چیزی است که به جعبه استحکام خمشی بالاتری می دهد.

تولید کارتن جعبه یا مقوا

کاغذ تخته جعبه از مواد ضخیم مبتنی بر کاغذ تولید می شود. مزیت استفاده از مقوا این است که می توان آن را تا کرد، سفارشی کرد و با رنگ های زنده چاپ کرد. همچنین می توانید آن را با مواد دیگر خط بکشید. جعبه‌ها معمولاً لمینت می‌شوند تا به آنها استحکام و ویژگی‌های مقاوم در برابر آب بدهد. از این نوع در بسته بندی لوازم آرایشی، بسته بندی الکترونیکی، بسته بندی لوازم التحریر و غیره استفاده می شود.

تولید کارتن های شکاف دار

تولید کارتن های شکاف دار معمولاً از کاغذ راه راه ساخته می شوند. آنها برای اهداف ذخیره سازی و حمل و نقل مفید هستند. کارتن های شکاف دار قوی هستند و در ایمن سازی محصولات عالی هستند. این کارتن ها با منگنه ها و حالت ها محکم می شوند و هزینه تولید آنها کمتر است.