کارتن و جعبه لمینتیچاپ افست یا چاپ لمینت: چاپ افست نوعی از چاپ که نوشته،لوگو، علائم و عکس را بر سطح لاستیکی یک سیلندر استوانه ای شکل و البته گردان برمی‌گرداند و بعد آن را با فشار استوانه ای موازی استوانه اصلی روی ورقه کارتن یا جعبه اجرا می‌کنند. در نوع ساده دستگاه چاپ، دستگاه سه استوانه برای چاپ دارد. در فرآیند چاپ افست روی کارتن و جعبه ابتدا کلیشه را بر روی قاب فلزی به نام زینک منتقل می‌کنند، در انتها این صفحه با مواد شیمیایی خاصی جهت جذب جوهر یا مرکب چاپ حساس می کنند..
در این نوع چاپ 4رنگ اصلی آبی، قرمز، زرد و مشکی مورد استفاده قرار می گیرد و از ترکیب آنها میلیون ها رنگ تولید می شوند. این رنگ ها با علامت CMYK بر روی جعبه یا کارتن ها اجرا می شود.

کارتن و جعبه لمینتی
Carton laminated box

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

جعبه لمینت چیست؟

جعبه های لمینت لمینیت بسته بندی مقوایی به نوعی تزئین بسته بندی، افزایش ارزش های زیبایی شناختی و دوام آن است. لمینیت عبارت است از اعمال یک روکش سه یا پنج لایه روی تخته موجدار به شکل کاغذ که اغلب با لاک یا فویل تصفیه شده است . روکش را می توان علاوه بر هر گرافیکی چاپ کرد.

جعبه های لمینت در جعبه های مقوایی و کارتنی ( جعبه های تک رو ، بسته بندی کارتنی 3 لایه و 5 لایه ) تولید و به مشتریان عرضه می شود. مشتریان می توانند هر کدام را با توجه به مشخصات کالای خود انتخاب و انتخاب کنند. بهتر است بدانید هر نوع چاپی که طرح ها و رنگ های زیبایی را به آن اضافه کند از طریق چاپ افست امکان پذیر است. فرآیند چاپ افست + لمینیت همانند استند تبلیغاتی محصولات شما عمل می کند.

کارتن لمینت چگونه تولید می شود؟

کارتن چند لایه سه لایه پلی اتیلن مذاب در داخل و یک لایه در خارج اسپری می شود . این کار از محتویات بعدی مانند آب پرتقال و طرح چاپ شده در بیرون محافظت می کند. کارت چند لایه به کارتن تبدیل می شود و محتویات "غذا" اضافه می شود.

مزایای بسته بندی لمینت چیست؟

مزایای بسته بندی مواد غذایی لمینت شده استحکام مواد را بهبود می بخشد و آن را در برابر پارگی و سایر آسیب ها مقاوم می کند. از محصول در طول فرآیندهای بسته بندی، توزیع و ذخیره سازی محافظت کنید. محصول را در برابر عوامل زوال خارجی (نور، رطوبت، گاز) محافظت کنید.

کاربرد و مزایای چاپ جعبه لمینت

تولید جعبه های لمینت مزایای بازاریابی و رقابتی زیادی دارد. یکی از دلایل انتخاب این نوع جعبه، امکان چاپ گرافیکی سفارشی و ماندگاری آن است. شما می توانید هر چیزی را که بخواهید چاپ کنید. به راحتی می توانید لوگوها، طراحی گرافیکی، برچسب ها، اطلاعات محصول، آمار و شناسه شبکه اجتماعی را روی بسته بندی کارتن لمینت ادغام کنید. با طراحی خاص و خلاقانه جعبه در مسیر بازاریابی و برندسازی گام های مطمئنی برمی دارید.

مقایسه بین جعبه های لمینت و غیر لمینت

تفاوت های زیادی در تولید جعبه لمینت با غیر لمینت وجود دارد. به این ترتیب فرآیند لمینیت در ادامه چاپ افست صورت می گیرد که طرح در نظر گرفته شده و چاپ افست بر روی لایه نازکی از مقوا اعمال می شود و سپس این پوستر با دستگاه های مخصوص به جعبه کارتن چسبانده می شود. اما جعبه‌های بدون لمینت یا بسته‌بندی کارتن حاصل چاپ فلکسوگرافی بدون چسباندن پوستری هستند و مستقیماً فقط روی جعبه کارتن درج می‌شوند.

محاسبه قیمت جعبه لمینت

محاسبه قیمت جعبه های لمینت به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال ابعاد (طول، عرض، ارتفاع) و گردش. توجه داشته باشید که با سفارش جعبه های لمینت در تیراژ بالا می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید.