جعبه مقواییجعبه مقوایی
Card board box

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

جعبه مقوایی است یا جعبه کارتن؟

کارتن تخته نام ظرفی است که از مقوا و اغلب تخته فیبر راه راه ساخته شده است . این به دلیل خواص محکم و سفت خود شناخته شده است که آن را به یک انتخاب محبوب برای بسته بندی تبدیل می کند. اغلب با مقوا اشتباه گرفته می شود، اما در واقع مقوا یک نوع کاغذ سنگین است که با قدرت/ضخامت های مختلف ساخته می شود.

سفارش جعبه مقوایی

جعبه فله ای که به عنوان سطل فله، جعبه اسکید، جعبه پالت، جعبه بن، گیلورد یا اکتابین نیز شناخته می شود، جعبه ای در اندازه پالت است که برای ذخیره سازی و حمل و نقل مقادیر فله استفاده می شود.

بسته بندی جعبه مقوایی چیست؟

بسته بندی مقوایی برای محافظت از هر چیزی که در داخل آن ذخیره می شود طراحی شده است و این کار را به خوبی انجام می دهد. جعبه های مقوایی از دو لایه مقوا تشکیل شده است که با مقوای راه راه پر شده است. این یک لایه محافظ فنری ارائه می دهد که از آسیب دیدن اقلام جلوگیری می کند.

انواع جعبه های بسته بندی چیست؟

انواع جعبه های بسته بندی که می توانند نام تجاری شما را متحول کنند انواع مختلف جعبه های بسته بندی که می توانند نام تجاری شما را متحول کنند جعبه های مقوایی تاشو. جعبه های ارائه سفت و سخت. جعبه های تخت بسته بندی شده بسته بندی راه راه.

انواع مقوا چیست؟

چه نوع مقوای برای بسته بندی استفاده می شود؟ تخته فیبر راه راه. تخته تک رو. تخته تک جداره. تخته دو جداره. تخته سه جداره. مقوای لانه زنبوری. مقوا. مقوا خاکستری و مقوا خاکستری.

مزیت جعبه مقوایی چیست؟

بازیافت جعبه مقوایی به ما این امکان را می دهد که در انرژی صرفه جویی کنیم که می توان از آن برای ساخت منابع دیگر استفاده کرد. آنها 90 درصد آب کمتر و 50 درصد برق کمتر نیاز دارند و این یکی از مزایای اصلی جعبه مقوایی است.