صفحه اصلی جعبه مقوایی سفارش و تولید جعبه دارویی
سفارش و تولید جعبه دارویی


سفارش و تولید جعبه دارویی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه دارویی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه دارویی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره جعبه مقوایی و سفارش و تولید جعبه دارویی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه دارویی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه دارویی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

جعبه دارویی چیست؟
جعبه مقوایی دارویی به نوعی از بسته‌بندی اطلاق می‌شود که در تهیه آن از مقوا استفاده شده است. البته می‌توان گفت که مرز بین کاغذ و مقوا چندان روشن نیست. ولی در اکثر موارد، دسته‌بندی مواد اولیه لازم جهت ساخت جعبه دارویی، بر اساس گرماژ آن انجام می‌شود. هر چه گرماژ متریال بالاتر باشد، جنس آن به مقوا نزدیک‌تر است. از کارتن مقوایی برای بسته‌بندی دارو و مواد مختلفی استفاده می‌شود. ضخامت مقوای به کار رفته در تولید به وزن و تراکم کالایی بستگی دارد که قرار است داخل جعبه مقوایی قرار بگیرد.
مقوای توپر با پوشش پلی اتیلن برای بسته‌بندی مواد غذایی و دارویی و بهداشتی و شوینده استفاده می‎ شود. همچنین در بسته‌بندی و محصولاتی که نیاز به حفاظت در برابر رطوبت دارند کاربرد دارد. استفاده از نوع جعبه مقوایی برای بسته‌بندی محصولاتی نظیر شکلات، نوشیدنی‌ها و لوازم آرایشی هم توصیه می‌شود.
ویژگی های جعبه مقوایی
یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کارتن مقوایی قابل بازیافت ‌بودن آنها و همچنین سازگاری‎شان با محیط زیست است. همین امر نیز باعث محبوبیت آنها در صنعت بسته بندی شده است. جعبه های مقوایی دارویی به طور کلی فقط از مواد سلولزی و کاغذی ساخته می‌شوند. این مواد به راحتی و به سرعت در طبیعت تجزیه می‌شوند. در نتیجه کارتن‌ها و جعبه‌های مقوایی را می‌توان بارها مورد بازیافت قرار داد و از آن محصولات مقوایی جدید ساخت.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه دارویی