صفحه اصلی کلیشه و قالب تولید کارتن سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب
سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب


سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کلیشه و قالب تولید کارتن و سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

در طراحی بعضی از جعبه‌ها بدلیل سنگین بودن محصول یا … از قفل مکمل درب استفاده می‌شود. قفل مکمل درب به این صورت است که پس از بسته شدن درب اول یک زاده 2 سانتی (بستگی به طول جعبه) به داخل درب اصلی فرو می‌رود این کار باعث مقاومت بیشتر درب اصلی می‌شود. این مدل قفل مکمل برای جعبه‌های درب و کف دارویی هم برای درب اصلی جعبه و هم برای درب کف جعبه قابل اجرا می‌باشد. در جعبه‌های کف قفلی فقط برای درب جعبه قابل اجرا می‌باشد.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه با قفل مکمل درب