صفحه اصلی کلیشه و قالب تولید کارتن سفارش و تولید جعبه کیبوردی
سفارش و تولید جعبه کیبوردی


سفارش و تولید جعبه کیبوردی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه کیبوردی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه کیبوردی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کلیشه و قالب تولید کارتن و سفارش و تولید جعبه کیبوردی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه کیبوردی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه کیبوردی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

جعبه کارتنی کیبوردی
کارتن ها تنوع گوناگونی داشته و از چندین لایه تشکیل شده اند؛ همانند کارتن های دو لایه، سه لایه، پنج لایه و هفت لایه که هر یک با توجه به مشخصه خاصی که دارند، برای امور مختلف بسته بندی به کار میرود. این جعبه ها برای پک محصولات نسبتا سنگین استفاده میشود.
جعبه های مقوایی کیبوردی
جعبه های مقوایی بر خلاف کارتن ها که از چندین لایه تشکیل شده اند، دارای یک لایه بیشتر نبوده و برای بسته بندی کالاهایی با وزن و حجم کم کاربرد دارند.
جعبه های لمینتی کیبوردی
برای بسته بندی لوازم آرایشی و تحریری محبوبیت فراوانی داشته که علاوه بر شیک و خاص بودنشان، مقاومت نسبتا بالایی دارند. در این دسته، یک سری از جعبه هایی رنگی با نام جعبه های لمینتی رنگی وجود دارد که با دارا بودن رنگ های شاد، سبب جذب مشتری به سمت این مدل ها میشود.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه کیبوردی