صفحه اصلی کارتن و جعبه لمینتی سفارش و تولید جعبه لمینتی
سفارش و تولید جعبه لمینتی


سفارش و تولید جعبه لمینتی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه لمینتی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه لمینتی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کارتن و جعبه لمینتی و سفارش و تولید جعبه لمینتی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه لمینتی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه لمینتی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

در حقیقت، تفاوت این نوع جعبه، با بسته بندی های معمولی نیز در همین پوششی است که بر روی جعبه ایجاد می شود. جعبه های معمولی نسبت به شرایط جوی و فشار حساس اند و سریع خراب خواهند شد. این امر می تواند محتویات درون آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. این درحالی است که جعبه های لمینتی به دلیل مقاومتی که در بسته بندی ایجاد می کنند، نه خود جعبه و نه محتویات درون آنها آسیب نخواهند دید.
تولیدی ها نیز با در نظر گرفتن این امر، برای کسب هر چه بیشتر رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت محصول و بسته بندی آن، با کمک دانش و تجربه کارشناسان کارخانجات، سعی در چاپ جعبه لمینتی مقاوم و جذاب می نمایند.
مزایای استفاده از جعبه لمینتی تولید (جعبه لمینتی)
لمینت روی سطوح چاپی پوشش مقاومی ایجاد می‌کند.
لمینت باعث استحکام ورق شده و دوام آن را افزایش می‌دهد و در عین حال کمک می‌کند تا همیشه حالت خود را حفظ کند. لمینت از محصولات چاپی که مدام دست به دست می‌شوند یا ممکن است با رطوبت مواجه شوند، محافظت می‌کند. بسیاری از جعبه‌های لمینتی در برابر آب و پارگی مقاوم هستند.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه لمینتی