صفحه اصلی کارتن فلکسو سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر
سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر


سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کارتن فلکسو و سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

0کارتن مادر چیست؟
جعبه مادر یا کارتن مادر اصطلاحی است که بیشتر در کارتن سازی ها به گوش میرسد و افراد مختلف جامعه نیز با همین نام آنرا می شناسند. به کارتن هایی که با سایزهای بزرگ تر با چاپ یا بدون جاپ تولید میشوند، کارتن مادر میگویند. برای مثال قرار است جعبه خرماها را برای حمل و نقل و توزیع به فروشگاه ها و مراکز خرید برسانیم، خب برای این کار می بایست یک کارتن با سایز بزرگ تری وجود داشته باشد که این بچه جعبه ها درون آنها چیده شوند.
برای پاسخ دادن به این سوال جواب مشخصی وجود ندارد زیرا هر کسب و کاری که در زمینه های متفاوت فعالیت میکند به گونه ای به کارتن مادر احتیاج دارد به عنوان مثال تولیدکنندگان موادغذایی، میوه و صیفی جات، انواع نوشیدنی ها و غیره همگی میتوانند از این نوع کارتن استفاده کنند زیرا کارتن مادر با مقاومت بالایی که دارند میتوانند محصولات را سالم به مقصد برسانند و همچنین در حمل و نقل و جا به جایی راحت تر محصولات کمک کننده باشد.
کارتن مادر و نحوه محاسبه قیمت معمولا به عواملی همچون: نوع ورق، تیراژ، لایه های ورق، نوع فلوت، برش، چاپ دار بودن آن یا بدون چاپ و دیگر عوامل بستگی دارد. کارتن مادر در بیشتر موارد با چاپ ساده فلکسویی یا در برخی موارد بدون چاپ عرضه میگردد. اما در زمینه صادرات اکثرا کارتن مادرها را با چاپ افست به همراه فرآیند لمینت به تولید میرسانند زیرا قرار است جعبه های کوچک تر درون کارتن مادر چیده شوند بنابراین مشتریان خارجی با اولین چیزی که روبرو میشوند کارتن مادر است، به همین دلیل چاپ و طرح و رنگی که بر روی آن درج میگردد بسیار حائز اهمیت است.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید کارتن مادر - فلکسو مادر