صفحه اصلی کلیشه و قالب تولید کارتن کلیشه و قالب سازی
کلیشه و قالب سازی


کلیشه و قالب سازی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با کلیشه و قالب سازی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه کلیشه و قالب سازی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کلیشه و قالب تولید کارتن و کلیشه و قالب سازی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

کلیشه و قالب سازی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت کلیشه و قالب سازی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

این مجموعه با داشتن کادری تخصصی و ماشین آلات صنعتی بروز در کشور در زمینه طراحی و تولید کلیشه کارتن، کلیشه فلکسو، قالب کارتن، قالب بسته‌بندی، قالب دایکات، قالب جعبه مقوایی، کلیشه ژلاتینی، قالب لیزری و روتاری کارتن و بسیاری خدمات دیگر در زمینه کلیشه و قالبسازی فعالیت می‌کند. مجموعه ما با داشتن کادری مجرب از متخصصان در کنار استفاده از تکنولوژی روز آماده قبول سفارشات از سراسر کشور است. مشاوره و ارائه طرح اولیه در سریعترین زمان ممکن به همراه ارسال به سراسر ایران تنها گوشه‌ای از مزایای استفاده از خدمات این مجموعه می‌باشد. داشتن نمونه کارهای موفق در زمینه کلیشه سازی، طراحی بسته بندی و قالب سازی برای برندهای مطرح بازار، باعث شده است تا مشتریان جدید با اطمینان خاطر سفارشات خود را به ما بسپارند. اولویت ما همیشه تولید با بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن در کنار رعایت اصول کار حرفه‌ای بوده است و همیشه سعی کرده‌ایم تا این خط مشی را در تمامی مراحل انجام سفارشات رعایت کنیم.

پرسش های متداول درباره کلیشه و قالب سازی