صفحه اصلی کلیشه و قالب تولید کارتن سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی
سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی


سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کلیشه و قالب تولید کارتن و سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

این مدل جعبه با اسم‌های مختلفی مانند جعبه کبریتی، جعبه کاور دار، جعبه کشویی و غیره شناخته می‌شود. طراحی این مدل جعبه به این صورت است که یک سینی داخلی برای فضای محصول و یک کاور رویه که این کاور سر و ته باز دارد برای روکش روی سینی در نظر گرفته می‌شود. سینی و کاور به صورت کشویی داخل هم قرار می‌گیرد. برای تولید این مدل جعبه احتیاج به خط قالب دقیق می‌باشد تا فضای سینی داخل با ابعاد دقیق داخل کاور قرار گیرد. اگر کاور بزرگ باشد سینی به راحتی از داخل کاور می‌افتد و اگر کاور کوچک طراحی شود امکان دارد که سینی داخل کاور نرفته و باعث پاره شده آن می‌شود. با انواع مقواها می‌توان جعبه کشویی را تولید کرد.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید چاپ جعبه کبریتی