صفحه اصلی کلیشه و قالب تولید کارتن سفارش و تولید جعبه بالشتی
سفارش و تولید جعبه بالشتی


سفارش و تولید جعبه بالشتی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه بالشتی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه بالشتی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کلیشه و قالب تولید کارتن و سفارش و تولید جعبه بالشتی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه بالشتی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه بالشتی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

این مدل جعبه معمولا برای بسته‌بندی‌های فروشگاهی سبک که حالت هدیه دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. جعبه بالشتی معمولا برای بسته‌بندی شال، روسری و پوشاک سبک، کادویی فروشی‌ها، لوازم‌التحریر و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سایز کوچک برای جواهر فروشی‌ها و بدلی فروشی‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل جعبه با بسته شدن فوری و فانتزی طرفداران زیادی پیدا کرده است. برای خاص کردن این جعبه می‌توان با اضافه کردن سوراخ پانج و رد کردن نخ آن را به عنوان ساک دستی هم استفاده کرد. برای تولید جعبه بالشتی هم از مقوای پشت طوسی و هم از مقوای ایندربرد می‌توان استفاده کرد. برای مقاومت بیشتر از سلفون مات یا براق هم می‌توان استفاده کرد.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه بالشتی