صفحه اصلی کارتن و جعبه لمینتی سفارش و تولید کارتن لمینتی
سفارش و تولید کارتن لمینتی


سفارش و تولید کارتن لمینتی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید کارتن لمینتی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید کارتن لمینتی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کارتن و جعبه لمینتی و سفارش و تولید کارتن لمینتی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید کارتن لمینتی

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید کارتن لمینتی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

لمینت روندی است که طی آن یک یا چند لایه پوشش با استفاده از عامل پیوند‌ دهنده، روی سطح چاپی کارتن و جعبه و انواع محصولات چاپی دیگر قرار می‌گیرند. لایه زیرین ممکن است غشاهای مختلف، کاغذ یا فویل‌های آلومینیومی باشد. به طور کلی در روند لمینت کردن، ماده‌ای چسبنده به لایه ‌ای که خاصیت جذب کمتری دارد چسبانده می شود. سپس لایه دوم روی آن پرس می‌شود تا لمینتی دو لایه جهت استفاده بر روی کارتن لمینتی ایجاد شود.
احتمالاً تا به امروز بدون اینکه متوجه باشید، بارها با سطوح لمینت شده مواجه بوده‌اید. برای مثال، از این روش برای پوشش جلد کتاب‌ها، بسته‌بندی و کارت‌های ویزیت استفاده می‌شود. کارخانجات تولیدی و صنایع مختلف نیز در بسته بندی محصولات خود از این نوع چاپ بسیار بهره می برند. در واقع، دو دلیل عمده برای افزودن پوشش لمینت به سطح محصول چاپی وجود دارد که عبارتند از:
برای بهبود ظاهر و حس بهتر محصول
برای محافظت از محصول چاپی و افزایش طول عمر آن
اضافه کردن پوشش لمینت به محصول می‌تواند به جلوگیری از ایجاد ترک و شکستگی در سطوح مورد نظر کمک کند. این پوشش همچنین از پاره شدن سطح محصول چاپی هم جلوگیری می‌کند، خصوصاً وقتی سطح پوشیده با جوهر، وسیع باشد. ترک‌خوردگی یا شکستگی در سطح کاغذ یا مقوا به دلیل الیاف کوتاه‌تر آنها ایجاد می‌شود. پوشش لمینت به متوقف کردن روند ترک‌خوردگی کمک کرده و ظاهری زیباتر به محصول می‌بخشد.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید کارتن لمینتی