صفحه اصلی کارتن و جعبه لمینتی سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه
سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه


سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کارتن و جعبه لمینتی و سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

کارتن درب و کف جدا <

این مدل کارتن با توجه به مدل بسته شدن مصرف ورق بالاتری داشته و قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. این مدل بسته بندی معمولا برای محصولات فانتزی و لوکس‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل کارتن هم به صورت لمینت کارتن (چاپ رنگی) و هم به صورت فلکسو می‌تواند تولید شود.

کارتن لمینت

برای تولید کارتن به صورت کارتن لمینت ابتدا طرح مورد نظر ما پس از طراحی به صورت افست برروی انواع کاغذ و مقوا (ترجیحا مقوای پشت طوسی نازک) چاپ شده و پس از انجام مراحل پس از چاپ (در صورت سفارش مشتری) مثل سلفون، یووی، سلفون یووی موضعی، برجسته به مرحله لمینت می‌رسد. در مرحله لمینت مقوای چاپ با دستگاه لمینت بروی ورق لمینت شده، و پس از خشک شدن چسب با قالب تهیه شده براساس طرح، مرحله دایکات انجام می‌شود. لازم به ذکر است که در تولید کارتن به صورت لمینت و چاپ افست محدودیتی در طراحی و رنگ نیست. با تکنیک چاپ کارتن لمینت می‌توان کارهای زیبا و خاصی تولید و آماده کرد.

انواع ورق برای تولید کارتن

برای تولید کارتن ورق‌های مختلف با کیفیت و ضخامت مختلف در کارخانه تولید می‌شود که زیر به انواع آن می‌پردازیم: در تولید ورق کارتن به کاغذهای کنگره‌دار یا آکاردونی وسط ورق فلوت گفته می‌شود که با توجه به ارتفاع و فاصله بین آنها دارای اسم‌های مختلفی می‌باشد.

ورق سینگل

ورق E فلوت ورق C فلوت ورق B فلوت لازم به ذکر است که ورق برای تولید کارتن در دو مدل رنگ، یکی رنگ کرافت یا قهوه‌ای و دیگری رنگ سفید تولید می‌شود که رنگ سفید دارای قیمت گرانتری می‌باشد.

انواع ورق کارتن

ورق سینگل

از نازک‌ترین ورق‌ها در تولید کارتن می‌باشد. که معمولا برای جعبه‌های فانتزی و خاص استفاده می‌شود. این نوع ورق یا دارای فلوت نبوده یا با فلوتی با ارتفاع خیلی کم تولید می‌شود. و بخاطر ضخامت کم برای جعبه‌های که دارای پیچیدگی خاص یا خط تا های نزدیک به هم هستن ایده‌آل بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق E فلوت

بعد از ورق سینگل یکی از ورق‌های نازک است که برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارتفاع هر کنگره یا فلوت آن بین ۱٫۱ تا ۱٫۶ میلی‌متر و در هر متر مربع تعداد ۲۹۰ تا ۳۲۰ کنگره یا فلوت وجود دارد. ورق E فلوت دارای ریز ترین فلوت‌ها در بین ورق‌های تولیدی است.

ورق C فلوت

ورق C نیز ارتفاع هر کنگره و فلوت بین ۳٫۵ تا ۳٫۷ میلی‌متر و در هر متر مربع تعداد ۱۲۰ تا ۱۴۵ کنگره یا فلوت وجود دارد. ورق C یکی از ورق‌های ضخیم و برای کارتن‌های سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق B فلوت

ورق E نیز ارتفاع هر کنگره بین ۲٫۱ تا ۲٫۹ میلی‌متر است و در هر متر مربع تعداد ۱۲۵ تا ۱۵۰ کنگره وجود دارد.

سایز فلوت کارتن

انواع ترکیب ورق در تولید کارتن

برای تولید کارتن با توجه به وزن محصول و ابعاد آن می‌توان از ورق‌های سه لایه و پنج لایه و 7 لایه استفاده کرد. این ورق‌ها از ترکیب ورق C و B و E و A با ورق صاف کرافت درست می‌شود. برای مثال ورق 3 لایه از ترکیب فلوت E با دو ورق صاف در دو طرف فلوت درست می‌شود. ورق 5 لایه از ترکیب 2 فلوت و 3 ورق صاف درست می‌شود .

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید کارتن لمینتی سه لایه

تولید کارتن در تهران سفارش کارتن در کارتن سازی در تهران تولید کارتن در تهران سفارش کارتن در کارتن سازی در تهران


  کارتن کارتن‌های مقوایی (cardboard box) از جمله لوازم پرکاربرد در همه جای دنیا هستند. از کارتن های مقوایی در بسته بندی و آرشیو اقلام، کالاها و محصولات در صنایع و کارخانه‎‌های تولیدی و همچنین بسته بندی لوازم کوچک و بزرگ منزل به منظور جا به جایی و اسباب کشی در فواصل کوتاه و بلند شهری یا بین شهری و همینطور انبار و آرشیو کردن استفاده می‎‌شود.   انواع کارتن کارتن اسباب کشی کارتن پستی کارتن بدون چاپ (


از طراحی تا چاپ و تولید کارتن و جعبه برای بسته بندی از طراحی تا چاپ و تولید کارتن و جعبه برای بسته بندی


طراحی بسته بندی تیم طراحی کارتن سازی مهر در تهران قبل از شروع طراحی جعبه، بسته بندی رقبای شما را در بازار بررسی می کند تا به نقاط قوت و ضعف بسته بندی آنها پی ببرد. پس از این مرحله و پس از بررسی نمونه های موفق بین المللی، طراحی ساختار جعبه (طراحی تیغه) آغاز می شود. پس از زیبایی و راحتی و سهولت در مونتاژ بسته، نکته مهم حذف هر چه بیشتر مقوای پرت است. پس از طراحی و تست ساختار جعبه و دریافت تاییدیه مشتری، طراحی گرافیک بر اساس نتایج نظرسنجی ها آغاز می شود. تولید بسته بندی ک