صفحه اصلی کارتن فلکسو سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی
سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی


سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره کارتن فلکسو و سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

کارتن ساده آماده بدون چاپ

خرید جعبه مقوایی ساده همانطور که از نام آن پیدا است بدون هیچ گونه نوشته و یا طرح چاپی است و همین موضوع سبب می‌شود تا موارد استفاده از آن بیشتر از گزینه‌های دیگر باشد. برای مثال این دسته از جعبه‌های مقوایی یک انتخاب عالی برای زمان جا به جایی و اسباب کشی هستند زیرا جعبه‌های مقاومی هستند و از محتویات خود محافظت می‌کنند.

به این دسته از کارتن‌ها، کارتن پستی بدون چاپ نیز گفته می‌شود و لازم به ذکر است که خرید کارتن پستی بدون چاپ علاوه بر جا به جایی و آرشیو کردن مزایای دیگری نیز دارند. می‌توانید بر روی این کارتن‌ها طرح و لوگوی تجاری خاص خودتان را چاپ کنید و اینگونه یک پکیجینگ و بسته بندی انحصاری برای محصولاتتان و برند تجاری خود داشته باشید.

در پروسه تولید کارتن بدون چاپ یا چاپدار ، ورق مورد نیاز کارتن بر اساس اندازه درخواستی مشتری ، محاسبه و فقط نسبت به همان ابعاد، ورق تولید میگردد . تولید ورق کارتن یک پروسه زمانبر و دارای محدودیت در حداقل تعداد تولبد است. لذا جهت تولید سفارش کارتن پایین تر از تیراژ معمولا هزار عدد با مشکل تولید ورق مواجه شویم و همین امر باعث میشود مشتری مجبور به سفارش در تیراژ بالا شود. که در برخی مواقع به علت حجیم بودن کارتن ، سرمایه بر بودن ، نیاز به تعداد کم و … مشتری را به یک مشکل اساسی مواجه میسازد.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید کارتن ساده بسته بندی

کارتن و ورق کارتن برای تولید کارتن کارتن و ورق کارتن برای تولید کارتن


کارتن چیست؟ در لغت کارتن به معنای کششی، مقوا، کار تنگ، بافنده و عنکبوت است. در لغت نامه معین، جلد مقوایی یا مقوایی حاوی اوراق و پیشگویی و محل نگهداری جزوه یا پرونده است. تاریخچه ساخت کارتن به انگلستان برمی گردد، در انگلستان کاغذ راه راه به عنوان پوششی برای کلاه های انگلیسی به عنوان بخشی از جعبه های حمل و نقل و بسته بندی استفاده می شد. پس از مدتی به جای جعبه های مقوایی مانند پیتزا، نانوایی، سینی، نوارهای کاغذی از همان درپوش ها ساخته شد.   کارتن در بسته بندی محصولات اس


جعبه یا کارتن خرما و اهمیت بسته بندی صحیح خرما جعبه یا کارتن خرما و اهمیت بسته بندی صحیح خرما


خرما با خواص بسیاری مانند افزایش انرژی، کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، تقویت سیستم ایمنی و مقابله با کمبودهای ویتامینی، از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، نگهداری و حمل خرما از باغ به بازار و مصرف کننده ها، به دلیل حساسیت و سریع الفساد بودن این محصول، همواره چالش های بسیاری را به همراه داشته است. برای حل این چالش ها و نگهداری خرما به خوبی و در بهترین شرایط، ابتدا ایده ی ساخت کارتن خرما به وجود آمد. در این مقاله، به بررسی جزئیات بیشتر درباره کارتن خرما و نحوه عملکرد آن، خواهیم پرداخت.