صفحه اصلی چاپ کارتن کارتن لمینت 
کارتن لمینت 


کارتن لمینت 

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با کارتن لمینت  را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه کارتن لمینت  اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره چاپ کارتن و کارتن لمینت  را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

کارتن لمینت 

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت کارتن لمینت  را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

برای تولید کارتن به صورت کارتن لمینت ابتدا طرح مورد نظر ما پس از طراحی به صورت افست برروی انواع کاغذ و مقوا (ترجیحا مقوای پشت طوسی نازک) چاپ شده و پس از انجام مراحل پس از چاپ (در صورت سفارش مشتری) مثل سلفون، یووی، سلفون یووی موضعی، برجسته به مرحله لمینت می‌رسد. در مرحله لمینت مقوای چاپ با دستگاه لمینت بروی ورق لمینت شده، و پس از خشک شدن چسب با قالب تهیه شده براساس طرح، مرحله دایکات انجام می‌شود. لازم به ذکر است که در تولید کارتن به صورت لمینت و چاپ افست محدودیتی در طراحی و رنگ نیست. با تکنیک چاپ کارتن لمینت می‌توان کارهای زیبا و خاصی تولید و آماده کرد.

پرسش های متداول درباره کارتن لمینت