شرکت کارتن مهر آذران ایده

شرکت کارتن مهر آذران ایده


در بازار رقابتی امروز بسته بندی کالاها نقش به سزایی در بازاریابی و فروش محصولات ایفا می نماید، به طوری که فروش کالاها حتی با بالاترین کیفیت بدون بسته بندی مناسب عملا امکان پذیر نمی باشد. قاعدتا در این میان شرکت هایی سهم بیشتری از فروش و بازار را نصیب خود می کنند که کیفیت بسته بندی کالا را درالویت کاری و سرلوحه برنامه های خود قرار داده اند و از روش ها و تکنولوژی های روز بسته بندی استفاده می نمایند.
شرکت کارتن مهر آذران ایده با توجه به این نیازها و ربع قرن تجربه و با بکارگیری از تجهیزات و ماشین آلات روز و با کادری مجرب در ارائه خدمات نوین بسته بندی اعم از تولیدات کارتن و جعبه، کارتن و جعبه های لامینتی (لمینتی)، منقسم، کارتن های دایکاتی، چاپ فلکسو و چاپ افست با بالاترین کیفیت نیاز کارخانجات تولیدی و شرکتها را براوده می نماید.

کارتن سازی در غرب تهران

غرب تهران غالبا در صنعت کارتن سازی اشاره به شهرک های صنعتی حاشیه آزادگان است که شادآباد ، شهرک صنعتی شمس آباد و سلفچگان را شامل می شود . کارتن سازی در این بخش محدود است و مهمترین کارتن سازی در این ناحیه صنایع کارتن مهر یا کارتن سازی مهر است . کارتن سازی در غرب تهران با توجه به دسترسی سریعتر کارگاه های تولیدی ، واحد های تولیدی و صنایع به غرب تهران مورد توجه قرار گرفته است .

شرکت کارتن سازی شادآباد

شرکت کارتن سازی شادآباد در شادآباد تهران و در حاشیه بزگراه آزادگان است . که می توان برای این بخش کارتن سازی مهر را معرفی کرد که مهمترین کارتن سازی غرب تهران و قم محسوب می شود .

لیست کارتن سازی های تهران

کارتن سازی از صنایع خاصی است که در واقع امکان حضور آن در شهر تهران میسر نیست و غالبا برای کاهش هزینه های تولید برای صنایع در کنار واحد های تولیدی و غالبا در شهرک های صنعتی واقع می شوند . برای این منظور می توان از عبارت کارتن سازی در شهرک صنعتی نام برد. مهمترین شهرک های صنعتی در تهران غالبا در حاشیه بزرگراه آزادگان ، حسن آباد و قم واقع شدند که مهمترین کارتن سازی در این بخش کارتن سازی مهر واقع در شهرک صنعتی شمس آباد است .

بورس کارتن سازی تهران

بورس کارتن سازی در تهران در امتداد بزرگراه آزادگان و در شهرک های صنعتی حاشیه آن است که می توان از شهرک های صنعتی مهم این نقطه از تهران به شهرک صنعتی شمس آباد اشاره کرد که کارتن سازی های زیادی و صنایع تولید کارتن زیادی در آن مستقر شده است . یکی از بزرگترین کارتن سازی های این بخش و تهران کارتن سازی مهر واقع در شهرک صنعتی شمس آباد است که تولید کارتن لمینتی و کارتن ساده و بسته بندی را به صنایع تولیدی و نیازمند به بسته بندی و جعبه ارائه می کند .

کارتن سازی کرج

نزدیک ترین کارتن سازی به کرج کارتن سازی مهر است که واقع در غرب تهران و شهرک صنعتی شمس آباد است .

کارتن آماده کوچک

کارتن ساده و کارتن ساده در ابعادی متداول تولید می شوند که برای برخی مصارف استفاده می شود . به عنوان بسته بندی های پستی و کارتن پستی قابل استفاده است و بدیهی است که خیلی با ابعاد محصول داخل آن متناسب نیست . ولی می تواند جهت کاهش هزینه های بسته بندی و ارسال های پستی استفاده شود .

سفارش کارتن تیراژ پایین

سفارش کارتن با تعداد پایین در واقع یک هزینه زیاد برای تعدادی کارتن است.ممکن است توجه به تعداد کم کارتن و یا فورس استفاده از کارتن باعث می شود که هزینه صرف شده دیده نشود . بدیهی است هزینه هر تعداد کارتن پایین تر از تیراژ پایه که از 1000 تا 5000 شروع می شود است . در واقع تفاوتی نمی کند شما 1000 کارتن سفارش دهید یا 120 کارتن هر دو هزینه یک سری تولید و یک پارت تولید کارتن خواهد بود .

کارتن آماده رنگی

در صورتی که نیاز به کارتن غیر ساده داشته باشید که دارای رنگ طوسی باشد یا پوشش لمینتی داشته باشد می توانید از کارتن های آماده رنگی استفاده کنید . اما با توجه به ابعاد و شرایط تولید یافتن ابعاد مورد نیاز و رنگ مورد نظر به سختی کارتن آماده رنگی مدنظر را پیدا خواهید کرد . در صنعت تولید کارتن بهترین انتخاب تیراژ بالا و سادگی در طراحی کارتن و استفاده از ورق های متناسب با نوع و اندازه و وزن محصول یا کالا است .