صفحه اصلی جعبه مقوایی سفارش و تولید جعبه مقوایی
سفارش و تولید جعبه مقوایی


سفارش و تولید جعبه مقوایی

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با سفارش و تولید جعبه مقوایی را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه سفارش و تولید جعبه مقوایی اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره جعبه مقوایی و سفارش و تولید جعبه مقوایی را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

سفارش و تولید جعبه مقوایی

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت سفارش و تولید جعبه مقوایی را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

سفارش و تولید جعبه مقوایی

جعبه های بسته بندی توانسته اند به یک جایگزین برای هر نوع بسته بندی دیگر تبدیل شوند. در واقع ظاهر شیک و جدید بسته بندی لوکس دارای مزایای بیشتری در مقایسه با هر نوع بسته بندی دیگر می باشد. این امر نشان می‌ دهد که جعبه ها می توانند جایگزینی برای تمامی بسته بندی های دیگر باشند. در عمل نیز همین امر اتفاق افتاده است، به طوری که در حال حاضر، تنها بسته بندی برای بسیاری از متریال ها، جعبه های لوکس هستند. در نتیجه، تنوع جعبه ها بسیار رونق یافته است و هر کالا امروزه نوعی بسته بندی مخصوص دارد.

قیمت جعبه مقوایی سفارش و تولید

قیمت جعبه بسته بندی تحت تاثیر فاکتورهای گوناگونی قرار دارد. در وهله اول، جنس جعبه بسته بندی و سایز آن تعیین کننده قیمت آن می باشند. به عبارت دیگر، مقدار هزینه های به کار رفته برای تولید جعبه بسته بندی مستقیماً در قیمت آن تاثیر دارد. به این ترتیب، هر چه مرغوبیت جعبه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. معمولاً جعبه هایی که برای زیورآلات و کادو های خاص استفاده می گردند، جزو خاص ترین جعبه های بسته بندی و در نتیجه گرانترین مدل ها می باشند. علاوه بر موارد گفته شده، طراحی و شکل ظاهری جعبه نیز اهمیت دارد. در این صورت، جعبه های نسبتاً ساده قیمت ارزان تری در مقایسه با جعبه های خاص که دارای آپشن های بیشتر می باشند، دارا هستند. به طور مثال جعبه های بسته بندی قفل دار یا جعبه هایی که در شکل های خاص تولید می شوند جزو این موارد هستند. با وجود موارد گفته شده، انواع جعبه بسته بندی همیشه با قیمت های مناسبی قابل تهیه هستند.

درباره جعبه مقوایی

از مزایای جعبه مقوایی آماده، مقرون‌به‌صرفه بودن و مقاومت آن در مقابل ضربه و محافظت از کالا است. شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی که کالای خود را ارسال می‌کنند نیاز به یک باکس بسته بندی برای ارسال و پست دارند و می‌توانند از این جعبه آماده ارزان به‌صورت عمده خریداری کنند. همچنین جعبه بسته بندی آماده وزن بیشتری را نسبت به کالا تحمل می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، مقوا یکی از سازگارترین مواد بسته‌بندی موجود با محیط‌زیست و قابل‌بازیافت است و جعبه مقوایی آماده یک ماده بازیافتی است که در صورت استفاده می‌تواند اثرات زیست‌محیطی بسته‌بندی را کاهش دهد. به دلیل تنوع سایز جعبه آماده مقوایی، از آن می‌توان برای بسته‌بندی اقلام بزرگ و کوچک استفاده کرد.

جعبه کارتنی آماده در بسیاری از موقعیت‌هایی که نیاز به بسته‌بندی است، استفاده می‌شود، از اسباب‌کشی گرفته تا ارسال لپ‌تاپ و بسته‌بندی محصولات غذایی و کادو، لباس و... از ویژگی‌های دیگر جعبه مقوایی این است که یک بستر مناسب برای تبلیغ، شخصی‌سازی و برندسازی است؛ زیرا قابلیت چاپ‌پذیری خوبی دارد. انواع چاپ لیتوگرافی و دیجیتال و رنگی بر روی آن امکان‌پذیر است. از ویژگی‌های دیگر جعبه آماده مقوایی، حمل‌ونقل آسان آن است؛ زیرا بسیار سبک است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. معمولاً جعبه کارتنی از مقوای ایفلوت موجدار ساخته می‌شوند. این کارتن‌ها وزن زیادی را تحمل می‌کنند و در مقابل فشار مقاوم و مستحکم هستند. معمولاً یک مقوای موجدار بین دو مقوای کرافت قرار می‌گیرد و فشرده می‌شود و به‌وسیله آن جعبه آماده مقوایی ساخته می‌شود.

پرسش های متداول درباره سفارش و تولید جعبه مقوایی

تولید و چاپ انواع جعبه پیتزا و فست فود در کارتن سازی تهران تولید و چاپ انواع جعبه پیتزا و فست فود در کارتن سازی تهران


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید کارتن و جعبه‌های پیتزا، توجه به بازیافتی بودن موادی که در آن استفاده می‌شود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. افراد زیادی هستند که وقتی از جعبه‌های غیرقابل بازیافت استفاده می‌کنند احساس خوشایندی در آن‌ها بوجود نمی‌آید. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به محیط زیست اهمیت می‌دهید، ممکن است این مقاله برایتان جالب باشد. به صورت کلی مقوای پیتزا قابل بازیافت است اما زمانی که با روغن آغشته می‌شود، قابلیت بازیافت خود را از دست می‌دهد. برخی از موادهای دیگر مانند


کاربردهای کارتن های لمینتی کاربردهای کارتن های لمینتی


کارتن های تاشو چند لایه کارتن های تاشو چند لایهکارتن‌های تاشو چند لایه ما از طریق فرآیند کارتن سازی مهر در تهران مهندسی شده‌اند که شامل لکه‌کاری استراتژیک در داخل و نواحی باربر کارتن تاشو است که منجر به عملکرد یک جعبه راه راه می‌شود.   تقویت استراتژیک استحکام فشاری یک ظرف راه راه را در یک کارتن مقوایی فراهم می کند و مقاومت بهتری در برابر شرایط محیطی ارائه می دهد.   بسته‌های کارتن سازی مهر در تهران پالت‌شده خود نیاز ب