صفحه اصلی بررسی قیمت کارتن قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن
قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن


قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن

شرکت کارتن مهر آذران ایده خدمات تولید مرتبط با قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن را برای سراسر کشور ارائه می دهد. برای این منظور کافی است با شماره های تماس ما ارتباط بگیرید و یا جهت دریافت اطلاعات مرتبط با خدمات تولید در زمینه قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن اطلاعات لازم را در بخش ذیل ثبت نمایید تا همکاران بخش فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز درباره بررسی قیمت کارتن و قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن را به شما ارائه نمایند.ثبت استعلام قیمت

قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن

مشتری گرامی! شما می توانید از طریق شماره های تماس ذیل جهت استعلام و سفارش با ما ارتباط برقرار بفرمایید :

021-56230291    021-56230292    09121031162

شما می توانید از طریق فرم ذیل استعلام قیمت قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن را درج نمایید تا همکاران بخش فروش برای راهنمایی و ارائه اطلاعات با شما تماس بگیرند .

نوع خدمات مورد نیاز
نام شما/شرکت/سازمان
َشماره همراه :

وزن کالا
ابعاد(میلیمتر)
تیراژ/تعداد

توضیحات :
تلفن ثابت :

پیراهن ها در گذشته در بسته بندی های پلاستیکی به بازار ها و مراکز خرید عرضه می شدند، اما امروزه فروشندگان جعبه های مقوایی را جایگزین بسته بندی پلاستیکی کردند. جعبه پیراهن ها ظاهری بسیار زیبا دارند، به همین دلیل باعث جلب نظر مشتری و در نهایت فروش بیشتر می شوند. استفاده از جعبه پیراهن به جای پلاستیک باعث کمک به محیط زیست نیز می شود؛ زیرا می توان جعبه پیراهن ها را بازیافت کرد.انواع جعبه پیراهن جعبه پیراهن دو تکه همان طور که از نام این جعبه مشخص است، از دو بخش تشکیل شده است، که در بخش اول آن لباس قرار می گیرد و بخش دوم نیز لباس را می پوشاند و مانند یک در عمل می کند. این جعبه پیراهن ها بسیار معروف و محبوب هستند. جعبه پیراهن کشویی این جعبه ها مانند یک کشو عمل می کنند و با بیرون کشیدن بخش اول، لباس نمایان خواهد شد. البته این نوع بسته بندی برای لباس های تقریبا گران قیمت استفاده می شود. جعبه پیراهن پنجره ای این نوع بسته بندی دارا یک بخش شفاف است، که اجازه می دهد داخل جعبه مشخص شود. این نوع بسته بندی برای کسب و کار شما بسیار مفید است؛ زیرا کمک می کند مشتری بدون باز و بسته کردن آن جعبه پیراهن را ببیند.

پرسش های متداول درباره قیمت تولید جعبه لباس و پیراهن

سفارش و تولید کارتن صادراتی - بسته بندی ویژه صادرات به عراق سفارش و تولید کارتن صادراتی - بسته بندی ویژه صادرات به عراق


بیشتر مردم عراق مسلمان هستند ولی در برخی شهرها ادیان دیگری نیز وجود دارد و به همین سبب باید در ارسال محصولات کمی دقت نمود و مطابق قوانین و مقررات شهر مقصد بسته بندی را تهیه کرد ولی در کنار تمام این خطرات، بازار عراق دارای فرصت های طلایی برای تجارت و صادرات محصولات می باشد. برای صادرات کالاها به عراق باید یک بسته بندی خوب و مناسب که مورد پسند مشتریان عراقی باشد تهیه نمود. اگر ارسال محصولات به عراق به درستی انجام شود سود زیادی به همراه خواهد داشت. نکاتی را در تجارت با عراق و صادرات محصولات به این


جعبه یا کارتن خرما و اهمیت بسته بندی صحیح خرما جعبه یا کارتن خرما و اهمیت بسته بندی صحیح خرما


خرما با خواص بسیاری مانند افزایش انرژی، کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، تقویت سیستم ایمنی و مقابله با کمبودهای ویتامینی، از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، نگهداری و حمل خرما از باغ به بازار و مصرف کننده ها، به دلیل حساسیت و سریع الفساد بودن این محصول، همواره چالش های بسیاری را به همراه داشته است. برای حل این چالش ها و نگهداری خرما به خوبی و در بهترین شرایط، ابتدا ایده ی ساخت کارتن خرما به وجود آمد. در این مقاله، به بررسی جزئیات بیشتر درباره کارتن خرما و نحوه عملکرد آن، خواهیم پرداخت.